top of page
DSC_8782_edited_edited.png

Ārāma Karuṇā Sevena byla zřízena jako mnišský příbytek a útočiště bhikkhunī Visuddhi. V ārāmě Karuṇā Sevena se žije podle učení a jasně stanoveného řádu (Dhamma-vinaya) tak, jak ho založil Vznešený Buddha. Ārāma Karuṇā Sevena je místem tiché kontemplace, meditace a učení se žití v samotě, je to místo prosté všednodenního shonu. Toto místo je velmi příhodné pro ty, kteří hledají útočiště u Trojího klenotu, prostor pro vlastní spirituální praxi a chtějí strávit nějaký čas v tichu, meditaci a chráněném prostředí.

Ārāma se skládá z prostorů, které jsou určené k životu ctihodné bhikkhunī Visuddhi, a jsou pro laické praktikující nepřístupné, a dále ze společných  prostorů, kde se konají všechny společné aktivity. Je to tichý prostor pro určený pro meditační praxi.

 

Nyní je i k dispozici nová budova „Viveka“ která slouží pro přenocování laických praktikujících. V tuto chvíli se může ubytovat 9 lidí.

Je malá skupina praktikujících, kteří se rozhodli založit tento Spolek, aby mohli poskytovat podporu ctihodné bhikkhunī Visuddhi. Členové se hluboce zajímají o Buddhovo učení.  Spolek děkuje všem současným i minulým členům, kteří podporují mnišský život ctihodné bhikkhunī Visuddhi a ārāmy.

DSC_8804
DSC_8776
DSC_8755
DSC_8752
bottom of page