top of page
SOS_Lanka_banner.jpg

SOS výzva o pomoc - Sri Lanka

zatímco Srí Lanka pokračuje v boji proti nové vlně Covid-19 s průměrem 3000 nových infekcí a 30 úmrtí denně, nedávný výbuch nákladní lodi přepravující toxické chemikálie zhoršil již tak nejistou situaci.

Životy tisíců srílanských rodin jsou vystaveny riziku extrémní chudoby nejen díky dalšímu uzavření země kvůli covid-19, ale také novému zákazu rybolovu. Velká část populace spoléhá na rybářský průmysl, který je jejím jediným zdrojem příjmů.

Rodiny, nemocnice a kliniky potřebují s ohledem na nejnovější tragické události naléhavou pomoc.

Apelujeme na váš velký soucit a laskavé srdce, neboť společně můžeme změnit něčí život. Svým darem pro “SOS Výzva o pomoc - Srí Lanka” budete moci poskytnout potřebné lékařské vybavení pro srílanské nemocnice, a to zejména dýchací přístroje - ventilátory.  

Jelikož počet infekcí drasticky roste a zdravotnická zařízení se snaží poskytovat co nejúčinnější léčbu všem pacientům, našim záměrem je v rámci tohoto projektu poskytnout rodinám i nemocnicím to nejnaléhavější a nejpotřebnější. 

Naší prioritou jsou nyní dýchací přístroje. Díky vaší štědrosti budeme zanedlouho zasílat Fakultní nemocnici v Peradeniya první ventilátor.

DĚKUJEME každému z vás, kteří jste darovali i ten nejmenší dar. Každá pomoc je opravdu velký dar, bez vás by tento projekt nemohl existovat. Pomůžete i tím, že budete informace o projektu sdílet s přáteli. Děkujeme také vám, kteří jste si našli čas a myslíte na lidi na Srí Lance, kteří trpí a sdílíte s nimi vaše zásluhy.

Pokud můžete, přispějte libovolnou částkou na účet spolku Karuna Sevena.

číslo účtu: 6855679001/5500 

IBAN: CZ4955000000006855679001

SWIFT: RZBCCZPP

Za všechny vaše dary děkujeme, za vaši štědrost a soucit.

Heart_white.png
Možnost platby online
payment_icons.png

 CO JE NEJVÍCE POTŘEBA? 

  • Potravinový balíček pro 1 rodinu na měsíc -  1 000 Kč 

       stojí na týden 250 Kč / na měsíc 1 000 Kč, (rodina = 4 členové)

  • Balíček léků pro 1 rodinu – 350 Kč

       léky proti bolesti, antihistaminika, nosní sprej, Immodium, náplasti, obvazy

  • Sada ochranných pomůcek - 100 Kč

      dezinfekční gely, respirátory, ochranné rukavice

  • Dýchací přístroj - ventilátor (RedMed Lumis 100) - 47 250 Kč

 CHCETE POMOCI RODINÁM PŘEKLENOUT DELŠÍ KRIZI? 

Vyberte si prosím svůj dar a posílejte jej pravidelně každý měsíc:

  • Balíček léků - 350 Kč měsíčně

  • Balíček léků a potravin - 600 Kč měsíčně

  • Balíček potravin - 1 000 Kč měsíčně 

Dýchací přístroj - ventilátor (ResMed Lumis 100) 

Dýchací přístroje jsou součástí základního vybavení nemocnice, které pomáhá zachraňovat lidské životy. Čím více ventilátorů a lékařského vybavení můžeme poskytnout, tím lépe. Tyto položky jsou však na Srí Lance nákladné a je obtížné je zakoupit. S naší pomocí budou moci místní nemocnice využívat nejmodernější lékařské technologie k záchraně co nejvíce životů. 

1 ventilátor = 47 250 Kč

Podpora projektu Suriya Lamai:

Bankovní účet: 6855679001/5500

Název majitele účtu: Spolek Karuna Sevena; Adresa příjemce: Slezská 3; Město: Prostějov, PSČ: 79601; Země: Česká republika  

Email: karuna.sevena.cz@gmail.com

 

Záměr projektu Suriya Lamai „Děti slunce“ je umožnit, aby se děti ze sociálně znevýhodněných rodin mohly rozvíjet a vzdělávat a aby jim byly poskytnuty a pokryty základní potřeby. 

Projekt Děti slunce – Suriya Lamai“ založila a od roku 2003 vede Ctihodná Bhikkhunī Visuddhi. ​

Možnost odpočtu daru z daní. Prosíme uveďte důvod platby s poznámkou "pro Suriya Lamai." nebo jen “pro znevýhodněné děti”.

 

Ani v jednom případě se nejedná o veřejnou sbírku, a proto žádáme všechny dárce, aby ke svému daru připojili na sebe kontakt, abychom jim v případě potřeby mohli vystavit darovací smlouvu nebo potvrzení o přijetí daru. Všem dárcům moc děkujeme.

Odkaz pro zahraniční dárce:

payment_icons.png
Spolupracujeme:
bottom of page