top of page
web_dveprani_banner2_edited.png
application-icon.png

Každý je srdečně vítán, aby navštívil ārāmu Karuṇā Sevena kdykoli během roku, s výjimkou období meditačních kurzů, které budou uvedeny v novinkách v úvodu na hlavní stránce tohoto webu. 

 

Pokud máte zájem poznat a praktikovat Buddhovo učení, rozvíjet svou meditační praxi a svůj spirituální rozvoj, ąrāma Karunā Sevena je pro vás místem, kde najdete mír, laskavost a přijetí. Můžete využít příležitosti setkat se a promluvit si s bhikkhunī Visuddhi a získat přímé zprostředkování Buddhova učení.

Přenocování

Přenocování je umožněno pro laické praktikující díky nové budově „Viveka“, která je odlehlým a bezpečným prostorem.

  • Současná možnost přenocování je omezena na 8 osob. V případě většího počtu žádostí můžete být požádáni, abyste sdíleli pokoj s dalšími praktikujícími.

  • Spoléháme na vaše porozuměním a laskavost při respektování ticha ostatních lidí a jejich prostoru. Snažíme se, co je v našich, abychom vám zajistili co nejvíce soukromí a ústraní.

  • Krátkodobé i dlouhodobé pobyty jsou možné pouze po předchozí domluvě. Je nutné předem informovat ārāmu a uvézt datum příjezdu a odjezdu.

 

Pokud chcete strávit nějaký čas v ārāmě Karuṇā Sevena, požádáme vás o vyplnění přihlášky. Po obdržení formuláře vás budeme kontaktovat a poskytneme vám další informace k vašemu pobytu.

thumb_ubytovani_2.jpg

Před pobytem bychom vás rádi požádali o prostudování dalších informací na stránce Individuální ústraní, Pravidlech a chování a na stránkách Často kladené otázky. 

 

Máte-li jakékoli další dotazy nebo pochybnosti, rádi vám pomůžeme. 

 

Neváhejte nás kdykoli kontaktovat na níže uvedeném

e-mailu. karuna.sevena.cz@gmail.com

web_ubytovani2.jpg
bottom of page